PO - ČT 8.00 - 17:00 PA 8.00 - 15:00
Nová adresa Babíčkova 8, Olomouc 779 00

Značení autoskel

Značení autoskel

značení autoskel

Přemýšlíte, jak ochránit své auto před krádeží? Řešením je neodstranitelný kód na skle vašeho auta.

Označení vašeho vozidla bezpečnostním kódem vám zaručuje 96% ochranu před odcizením. Díky kódu bude vaše auto pro zloděje nezajímavé a nebude se jím zabývat. Vaše auto navíc bude registrované u policie nebo bezpečnostních agentur. Bezpečnostní kód na sklo vašeho auta si můžete nechat vypískovat dvojím způsobem:

  • Systém SBZ OCIS – okamžité provedení bez čekání
  • Systém EUROVIN OCIS – provedení s objednáním

SYSTÉM SBZ OCIS
Provádí se pískováním. Pro označení vozidla se používá speciální kód Cebia. Kód obsahuje 7 alfanumerických znaků.

SYSTÉM EUROVIN OCIS
Provádí se pískováním. Pro označení vozidla se používá identifikační číslo karoserie vozidla VIN – identifikátor jednoznačně popisující identitu vozidla. Obsahuje vždy 17 alfanumerických znaků. Je nutné objednat výrobu šablon dle VIN konkrétního vozidla.

Registrace vozidla

Nedílnou součástí značení oken SBZ OCIS nebo EUROVIN OCIS je registrace vozidla v mezinárodním informačním Systému OCIS, který slouží mimo jiné policii a privátním organizacím pro identifikaci označených vozidel v ČR i v zahraničí.

Registrace vozidla v Systému OCIS nabízí majiteli vozidla servis po případné krádeži. Jako příklad těchto služeb uveďme dopravu nalezeného vozidla ze zahraničí. Cena dopravy odcizených vozidel nalezených mimo republiku je často tak drahá, že řadě motoristů znemožňuje navrácení vozidla. A právě tato doprava vozidla zpět do ČR je klientům Cebia, spol. s r. o. plně hrazena.

Značení SBZ a EUROVIN se provádí pískováním pomocí korundového písku a pískovací pistole. Výhodou je větší hloubka značení, tedy vyšší bezpečnostní třída. Profesionálním provedením značení je dosaženo dostatečné hloubky ochranných znaků ve sklech, která je nezbytně nutná pro zajištění jejich neodstranitelnosti.

Vážení zákazníci od 15.11.2020 nás najdete na nové adrese a to Babíčkova 8/1104, Olomouc 779 00. Najdete nás na konci areálu. Pokud nás nebudete moci najít zavolejte nám +420 731 543 210 a my Vás navedeme.

Více informací v kontaktech.